Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2021-07-05  

Išskirtinės studijų galimybės mėgstantiems gamtą ir technologijas


Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija – vieta, kur siejamos žinios apie gamtą ir technologijas, kad žengtume į saugesnę, švaresnę, žalesnę ateitį. Čia tvarumo idėjų įkvėpta bendruomenė atranda galimybes gerinti pasaulį praktiškai, prasmingai ir inovatyviai.

 

Studijos suteikia progą įgyti žinių iš lyderiaujančių tvarumo ekspertų. Akademijos mokslininkų tarptautinio lygio mokslinę kompetenciją įvertino pasaulinis reitingas – 301-350 vieta tarp geriausių žemės ūkyje pasaulyje. Žemės ūkio akademijoje yra visos galimybės savo tylų norą matyti tvaresnį pasaulį paversti garsiomis inovacijomis ir žmonių tikrove.

 

ŽŪA nuolat palaiko ryšius ir su verslu, ir su mokslo institutais visuose žemynuose, kad sudarytų perspektyviausias sąlygas savo studentų ir mokslininkų bendruomenei 22 moderniose Akademijos laboratorijose kurti pritaikomas socialines, biologines ir inžinerines inovacijas. Žemės ūkio produkcijos poreikis iki 2050 m. didės 60 procentų, todėl kiekviena inovatyvi idėja svarbi.

 

VDU Žemės ūkio akademija – vienintelė šalyje, suteikianti universitetinį išsilavinimą žemės ūkio, miškininkystės, tvaraus vandens ir žemės išteklių valdymo, bioekonomikos, sumaniosios inžinerijos srityse.  Siūloma studijuoti nuolatine ir ištęstine forma renkantis 12 bakalauro ir 17 magistrantūros studijų programų, parengiamąsias bei papildomąsias studijas, kompetencijas formuojančius kvalifikacijos tobulinimo kursus bei doktorantūros studijas.

 

Dabarties žemės ir miškų ūkio sektoriai neįsivaizduojami be mokslo ir nuolat savo žinias bei gebėjimus atnaujinančių specialistų, kurie reikalingi naujoms technologijoms ir kitoms inovacijoms diegti, rinkų sąlygoms gerinti, pagaliau – žaliojo kurso politikos galimybėms atskleisti ir problemoms įveikti. Pastaruoju metu šių specialistų parengiama 3– 4 kartus mažiau nei reikia, todėl absolventų klubo „ŽŪA alumni” iniciatyva įsteigtas labdaros ir paramos fondas „Pagalba regionų jaunimo studijoms”, skirtas sudaryti finansines galimybes motyvuotiems asmenims studijuoti žemės ūkiui svarbias studijų programas.

 

VDU Žemės ūkio akademija – atvira mokslinių tyrimų, kokybiškų žinių ir profesinio tobulėjimo siekiantiems.


Studijos VDU Žemės ūkio akademijoje: ČIA


VDU Žemės ūkio akademijos informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.