Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2020-05-15  

EUROPOS KAIMO BALSAS EUROPOS ATEIČIAI

 

Europos LEADER Asociacija Kaimo Plėtrai (ELARD) ragina vietines, nacionalines ir Europos institucijas bei vyriausybes naudotis atitinkamose srityse laiko patikrintomis ir sėkmingai veikiančiomis LEADER/BIVP programomis.

 

ELARD ragina

 

  • Padidinti Kaimo Plėtros Fondo (EARFD) finansavimą, nukreiptą į LEADER / BIVP programą (CLLD), taip suteikiant galimybę VVG/ŽVVG padėti mūsų stipriosioms sritims, ypač prisitaikymui prie klimato pokyčių ir jų švelninimo, jaunimui, lyčių lygiateisiškumui, kultūrai ir kūrybingumui, NVO ir savanoriams, taip pat kaimo turizmo patrauklumo didinimui.

 

  • Padidinti Europos regioninio plėtros fondo finansavimą, skirtą BIVP, kad VVG/ŽVVG galėtų padėti mūsų stipriosiose srityse, ypač remiant MVĮ ir inovacijas, priartinant jas ES prie piliečių, bei remiant skaitmenizaciją ir Pažangiuosius kaimus (Smart Villages).

 

  • Padidinti Europos Socialino Fondo Agentūros (ESFA), skiriamo finansavimą BIVP, kad palengvintume VVG/ŽVVG pagalbą mūsų stipriosiose srityje, ypač integruojant žmones į darbo rinką ir integruojantis į visuomenę.

 

  • Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondui padidinti BIVP skirtą finansavimo dalį, kad VVG/ŽVVG galėtų padėti mūsų stipriosiose srityse, ypač remiant MVĮ, ypatingą dėmesį skiriant mažos apimties žuvininkystei.

 

VVG/ŽVVG yra lanksčios, įtraukiančios ir veikia jau vietos lygiu. Norint išnaudoti visą VVG/ŽVVG potencialą reaguojant į Covid-19  krizę ir padėti vykdyti atkūrimo planą, reikia turėti pakankamai lėšų (daugelyje ES šalių VVG/ŽVVG jos jau pasibaigė) ir lanksčią sistemą, leidžiančią tai įgyvendinti.

Šis dokumentas buvo išsiųstas Europos Parlamento nariams bei Europos Komisijai, direktoratų vadovams. Pilnas dokumentas ČIA


Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos dalyvavimas bei narių interesų atstovavimas ELARD ir PREPARE finansuojamas pagal Asociacijų, vienijančių asmenis, užsiimančius žemės ūkio ir miškų ūkio bei alternatyviąja veikla, narystės Europos Sąjungos ir (arba) kitose tarptautinėse organizacijose mokesčio mokėjimo ir atstovavimo jose finansavimo taisykles (Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija).

 
 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.